Günün Dizileri

Eylül 26, 2007

Elveda Derken Yeni Bölüm Özeti
Ege, Lale ile buluşur. Lale ona her şeyi açıklamak ister. Ancak Ege buna izin vermez. Lale de ona, çocukları almak için mahkemeye başvuracağını söyler. Ece ve Naz, Lale'nin doğum gününde kimseye belli etmeden Zeynep'in yardımıyla pasta yaparlar. Odalarında gizlice pastaya mum yakıp annelerinin doğum gününü kutlarlar. Onları gören Ege kızlarını Lale ile buluşturur.
KANAL D / 22.15


Dudaktan Kalbe Yeni Bölüm Özeti
Kenan'ın dayısının merasim köşkündeki tatili sürerken, Nimet'in verdiği davet, silah sesiyle kesilmiş, Saib Paşa'nın evinden gelen ses herkesi şoke etmiştir. Köşke geldiklerinde Leyla'nın elinde silah Cemil'i de yerde bulurlar. Bu olayla aile içinde yeni bir dönem başlar.
SHOW TV / 22.15


Avrupa Yakası 132. Bölüm Özeti
Şahika, Sedef Hanım'ı kıskanıp bir süs köpeği edinir. Başlarda her şey normal gelişir ta ki köpek Burhan'ın burnunu ısırana dek! Hastalık hastası olan Burhan'ın paniği, Şahika'nın ofisi birbirine katışı, bunlar yetmezmiş gibi Makbule'nin Burhan'ı kıskandırmak için giriştiği çabalar bu bölümün önemli başlıkları.
ATV / 20.00


Senden Başka Yeni Bölüm Özeti
Elif, aşkını Orhan'a itiraf etmek için tamirhaneye gider. Ama onunla konuşmayı başaramaz. Orhan hiçbir şekilde Elif'in telefonlarına cevap vermez. Ne olduğunu anlamaya çalışan Elif bir an önce Orhan'a kavuşma arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Orhan'ın evlenme teklifini kabul eden Rüya yeniden hayata dönmüştür. Düğün hazırlıkları başlamıştır. Orhan çok mutsuzdur. Artık Elif'e kavuşması imkânsızdır.
ATV / 22.20
 
Tv'de Dizi 2007 - 2010 | Tema Dizayn : TNB ©2010